Odwiedziło nas:
Dzisiaj: 5Ogólnie: 67
Użytkownicy on-line: 2

Tyczka TEAM MIVARDI TMX 9000

Wędziska - UWAGA!!! SKLEP PRZENIESIONY NA NOWY ADRES: www.sklepgobio.pl - SZCZEGÓŁY NA STRONIE GŁÓWNEJ. » Tyczki - UWAGA!!! SKLEP PRZENIESIONY NA NOWY ADRES: www.sklepgobio.pl - SZCZEGÓŁY NA STRONIE GŁÓWNEJ.

Cena:4420.00
POTWIERDZIMY TELEFONICZNIE.

Wszystkie tyczki firmy Mivardi dostępne są w rewelacyjnych cenach, znacznie niższych niż ceny porównywalych produktów firm popularnych na naszym rynku.Wszystkie modele serii TEAM MIVARDI TMX produkowane są z włókien węglowych o doskonałych parametrach, posiadają teflonowane złącza i powłokę ułatwiającą, przesuwanie wędziska w dłoniach.

Naszym subiektywnym zdaniem najlepsza tyczka na rynku. Wędzisko Evolution 9000 jest niesłychanie sztywne i szybkie jak wędzisko kanałowe, a przy tym bardzo mocne. Na treningach przed MŚ 2011 Zbigniew Milewski wyjął na taką (w poprzedniej nazwie) wędkę m.in. karpie o masie około 10 i 12 kg !!! Wędka jest niesamowicie wyważona, my nie zauważyliśmy znacznej różnicy w pomiędzy długością 11,5 a 13m + dopalacz.
Wszystkie topy z serii TEAM MIVARDI TMX są kompatybilne z pozostałymi tyczkami, jednak każda seria posiada topy dedykowane pod konkretny model tyczki, co świadczy o indywidualności każdego z modeli.

Informujemy również, że topy i elementy tyczek TEAM MIVARDI TMX i EVOLUTION są w pełni wymienne i mają identyczne parametry w seriach:)

 

Parametry tyczki:
Waga: 825g
Długość: 12,58m
Długość z dopalaczem: 13,28m
Długość transportowa:1,77m

 

Parametry topów:
Top 4-elementowy
Długość:4,50m
Ilość składów:4
Długość transportowa:1,46m

Top 5-elementowy
Długość:6,15m
Ilość składów:5
Długość transportowa:1,60m

Szczytówka:
Długość:0,67m
Bez docinania pasuje do gumy o średnicy 1,2mm

 

 

Wszystkie rodzaje topów dostępne są w naszym sklepie.