Najczęściej oglądane
Odwiedziło nas:
Dzisiaj: 12Ogólnie: 2085
Użytkownicy on-line: 2

Komplet karpiowy premium 145

Torby / Plecaki / Pokrowce - UWAGA!!! SKLEP PRZENIESIONY NA NOWY ADRES: www.sklepgobio.pl - SZCZEGÓŁY NA STRONIE GŁÓWNEJ. » Pokrowce

  • Komplet karpiowy premium 145
    Komplet karpiowy premium 145
Cena:325.00
Produkt dostępny

3 częściowy kopmlet karpiowy w skład którego wchodzą pokrowiec na 3 składowe wędziska, torba z wzmacnianym dnem oraz portfel karpiowy.

 

Pokrowiec - specjalnie wyściełany pokrowiec na 3 częściowe wędziska karpiowe.  W pokrowcu bez problemu mieszczą się wędziska wraz z kołowrotkami. Posiada on również kilka dodatkowych kieszeni zapinanych na zamek oraz klamrę oraz wygodne szelki, które w znacznym stopniu ułatwiają bezpieczny transport wędzisk. Długość pokrowca 145cm

 

Torba na akcesoria - przestronna torba z wzmocnionym dnem oraz dużymi kieszczeniami zapinanymi na zamek. Wyposażona w uchyty oraz pasek na ramie z specjalnym miekkim wykończeniem w miejscu oaprcia o ramię. Potrafi pomieścić sporą część ekipunku a przy tym jest wygodna w transporcie.

 

Portfel - poręczny, wygodny, dobrze zrobiony i porządnie wykończony portfel karpiowy. 

 

Całość uszyta z wytryzmałego materiału B-POL600D, wykonana z dużą starannoscią przy wykorzystaniu materiałów z najwyższej półki, wyposażona w wytrzymałe zamki błyskawiczne oraz wygodne uchwyty na zamkach z logiem Mivardi.